KONCERTY

26.11.  Krouna u Chrudimi

+ Doga

02.12.  Hranice

XII. Mikulášský Nářez

28.12.  Heidenreichstein (AUSTRIA) - Margithalle

více koncertů...

NAVŠTIVTE


BANDZONEBANDZONE

 

MYSPACEMYSPACE

 

YOUTUBE YOUTUBE

 

  FACEBOOK

 

 

 

NOVINKY

Happy birthday Helpband !!!

20.09.2011

 

 

Přátelé, zveme Vás na oslavu narozenin. V rámci projektu HelpBAND, který nabízí kompletní servis řeským kapelám a interpretům, a kterého je PsychoRadio také součásí, se koná ve čtvrtek 22.9. MetalovÁ METALSESSION VOL.1 na oslavu prvního roku fungovaní tohoto projektu. Zveme Vás tedy do Pražského Futura, kde to naladíme naše psycho radio na správné frekvence spolu s DYMYTRY a THE SNUFF.

 

Sijů

 

 


> číst dále...

Moto MASEC !!

31.08.2011

jo je to tak,, v Sobotu opět už tradičně zahrajeme na MOTOSRAZE našeho oblíbeného motogengu FIGHTING STORKS v Masečíně u Prahy, To že se převelíce těšíme nemusím zdůrazňovat, 

 

Takže naladit RaDiO-PsYcHo a jedém :)

 


> číst dále...

n e w s

26.08.2011

Tak přátelé, zítra nás čeká 260 kilometrů dlouhé putováni do Kolína na festival NATRUC. Takže kolem čerstvé polední hodiny to rozjedeme  a zapaříme ve stylu PSYCHO tak jak nás znáte.

 

Tento festival je výsledkem naší nové spoluprace s HELPBANDEM, která zatím funguje na 100PRO, takže mrkněte na koncerty, které se nám pomalu plní a vypadá to na pěkně nacvakanej klubovej podzim letošního roku:).

 

Dále přátelé pracujeme na novém materiálu, jde to jak pomasle, co zkouška to nové tvůrčí exploze. Prozatím máme rozděláno okolo 10 songu a nápadu pořád plno, takže to bude ještě zajímavé co z toho vymačkáme. Ale už teď Vám můžu zaručit že to bude hodně zajímavé. Vedle našeho po letech vybudovaného stylu Vám můžu slíbit že nás poznáte i v novém světle.

 

K nové desce už máme návrhy obalu, nové loga, a KONEČNĚ po te dlouhé době slibováni připravujeme novou psycho kolekci hader a merše.

Tak to je zatím všo a nebojte, makáme , makáme , makáme .

 

Pápá -  Psycho Family

 


> číst dále...

 

NOVÉ CD

 

Psycho Radio - metal city

 

NOVÉ CD


v PRODEJI

Klip Metal CITY

Klip - You Can Chance