Booking

Roman Studený

 

tel: +420776188359

email: info@psychoradio.eu

NAVŠTIVTE


BANDZONEBANDZONE

 

MYSPACEMYSPACE

 

YOUTUBE YOUTUBE

 

  FACEBOOK

 

 

 

NOVINKY

FEST

22.07.2011

Noviny

14.07.2011

Tak přátele, akce letošního léta na střelnici je tady, ještě pár dní a Novej ročník PSYCHEMUSICART FESTU začne :) Letos to bude tvrdej večírek, takže se náležitě připravte :D vice o novinkach si pro Vás připravil pan EGG zde.

 

Jinak letos nám festačky moc neklaply, ale o to více nám to šlape na zkušebně, kde se brodíme v záplavě not, akordů, harmonií, rytmů, textů a hlubokých myšlenek, které pomaličku formují 3. psycho počin. Jo jsou to nápady věru zajímavé... řekl bych i název desky, ale nechte se ještě překvapit :) Nebo nám můžete pomoct vymyslet nějakej fakt dobrej název... tak povolte uzdu své fantazie a klidně sem něco napiště. Za dobrej název dáme cokoliv :D

 

No nic,, tak poslouchejte nás, sledujte koncerty a užívejte letního života :)


PSYCHO RADIO

Stano - Ramón - Paulo


> číst dále...

Koncerty jsou tady !

23.06.2011

Takže zítra začínáme letni openair štace. Prnví zastavka je v Jeseníkach, konkretně Karlov fest.... tešing hodně moc.. Tam se předvedem nejlepe jak to jen půjde a na druhej den budeme pokračovat na Domovském - přátelském festivalu Všechfest v Provodovicich u Všechovic.. takže přátele nebojte se dorazit, zatrsat, zaskákat a trošku přivítat letní sezonu:)


> číst dále...

 

NOVÉ CD

 

Psycho Radio - metal city

 

NOVÉ CD


v PRODEJI

Klip Metal CITY

Klip - You Can Chance